вівторок, 22 лютого 2022 р.

 Секрети дистанційної роботи

Секрети дистанційної роботи від Ваче Давтяна, автора курсу «Тайм в кайф», бізнес-тренера та підприємця.
📌 Щодня прокидайтеся в однаковий час.
Вихідний або робочий день — неважливо, головне дотримуватися режиму, адже так ви можете регулювати кортизол — гормон стресу.

📌 Впровадьте нову звичку або ранковий ритуал.
Не знаєте, чим зайнятися у додаткову годину, яку раніше витрачали на дорогу до роботи? Придумайте собі ритуал! Ваче Давтян витрачає 2,5 години щоранку на енергетичні звички — спорт, медитацію або руханку.

📌 Не заходьте у соціальні мережі та не читайте новини одразу після пробудження.
Негативні новини, на які ми підсвідомо звертаємо більше уваги, можуть спровокувати паніку, вплинути на ваш настрій та позбавити можливості раціонально приймати рішення впродовж дня. Особливо, зараз, коли у світі вирує пандемія. Дійте свідомо та контролюйте свою увагу.

📌 Знайдіть свою «золоту» годину.
Вранці ми маємо найбільший рівень енергії, тож краще направити її не на термінові задачі, а на стратегічні (глобальні). Це задачі, які є фундаментом вашої діяльності та мають конкретний вплив на неї. Зрозумійте, коли саме настає ваша «золота» година та займайтеся у цей час надважливими завданнями.

📌 Робіть перерви в роботі.
Обов'язково кожні 1,5-2 години треба перемикати свою увагу з роботи на щось інше — зробити невеличку руханку, прочитати статтю чи вийти на прогулянку — це допоможе не відчувати себе після роботи як вичавлений лимон.

📌 Працюйте якісніше, а не більше.
Насправді нам може вистачати й 4-5 годин для усіх завдань, але за умови, що ми працюємо ефективно, не відволікаючись на зовнішні фактори. Попрацюйте над вашою концентрацією та якістю роботи, а не над кількістю робочих годин.

📌 Правильно обладнайте робоче місце.
Не працюйте там, де ви відпочиваєте — це місця з іншою атмосферою та настроєм. Якщо приміщення маленьке, повертайтеся спиною до факторів, які можуть вас відволікати.

📌 Не працюйте у піжамі.
Коли вдома ви одягаєтеся так, ніби йдете в офіс, це створює робочу атмосферу, яка впливає на вашу ефективність. Тож не нехтуйте цією порадою та мерщій одягатися! (може, саме час вдягнути піджак?)

Якщо тема тайм-менеджменту вам цікава, ви мегапрокрастинатор сотого рівня, відчуваєте нестачу енергії для досягнення цілей та хочете встигати в 4 рази більше — обов'язково реєструйтеся на курс «Тайм в кайф»! На вас чекають 7 років досвіду за 6 тижнів, 12 тренінгів та 24 практичних завдання!

Немає коментарів:

Дописати коментар